Na Florydzie rabat na zabijanie nienarodzonych

W każdą niedzielę aborcja jest w cenie promocyjnej w klinice aborcyjnej na Florydzie (USA) – napisał portal fronda.pl. Przeciwko takim akcjom protestują chrześcijanie.

Jak wyjaśniają bulwersuje nie tylko fakt, że zabiegi zabijania dzieci poczętych są wykonywane, że jest na nie promocja, ale także dlatego że rabat obowiązuje w niedzielę. Chrześcijanie stwierdzają, że niedziela to czas Mszy św. i wybór tego dnia na promocję jest wyraźną prowokacją kliniki.

Jak napisał portal fronda.pl klinika funkcjonuje na granicy prawa. Jej dyrektor, James Prendergraft, kilka razy trafiał na pierwsze strony gazet. Pięć razy zabierano mu prawo wykonywania zawodu lekarza. Między innymi wykonywał aborcje w bardzo późnym stadium ciąży. Według portalu kath.net chłopcu, który przeżył zabieg aborcji w jego klinice i urodził się przez cesarskie cięcie, odcięto nogę.

W czerwcu klinika została zamknięta, bo dyrektor nie był w stanie zapłacić milionowych kar, nałożonych nań w kilku procesach. Jednak już w lipcu klinika zaczęła funkcjonować ponownie.

Źródło: fronda.pl 

drukuj