Msza św. w intencji Mary Wagner

W najbliższy poniedziałek będzie można okazać solidarność z uwięzioną za obronę życia dzieci poczętych Mary Wagner. W Warszawie zostanie odprawiona Msza św. w jej intencji, po której odbędzie się pikieta pod ambasadą Kanady.

Pikiety solidarności z Mary Wagner zaplanowano w Polsce i Kanadzie. W poniedziałek 12 lutego. To dzień 44. urodzin kanadyjskiej obrończyni życia Mary Wagner. Niestety spędzi ona ten dzień w więzieniu, gdzie oczekuje na wyznaczenie terminu kolejnego procesu. Została aresztowana po tym, jak w jednym z ośrodków aborcyjnych prosiła matki, aby nie zabijały sowich dzieci.

Mary potrzebuje naszej modlitwy i szczególną okazją duchowego wsparcia będzie Msza św. Zostanie ona odprawiona o godz. 11.00 w kościele pw. św. Aleksandra przy placu Trzech Krzyży w Warszawie.

O godz. 12.00 rozpocznie się pikieta przed ambasadą Kanady od strony ul. Pięknej.

Ponad 1000 osób podpisało już też życzenia urodzinowe dla Mary poprzez stronę www.ratujdzieci.pl. W życzeniach jest zapewnienie o modlitwie w jej intencji. Z kolei w nadchodzącą niedzielę działacze pro-life zbiorą się podczas pikiety w Toronto między 15.00 a 16.00 czasu polskiego.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl