fot. M. Marek/Nasz Dziennik

Wyślij list do Mary Wagner przebywającej w więzieniu w dniu jej urodzin

Kolejną rocznicę swoich urodzin obrończyni życia Mary Wagner spędzi w więzieniu. Pamiętajmy o niej – z takim apelem zwraca się Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka z Krakowa.

Niezłomna obrończyni życia dzieci nienarodzonych swoje kolejne urodziny, 12 lutego, znowu spędzi w więzieniu. Została aresztowana 8 grudnia ubiegłego roku, gdy klęczała przed matkami w klinice aborcyjnej w Toronto, prosząc je, aby nie zabijały swoich dzieci i oferując im pomoc.

– Módlmy się o uwolnienie Mary Wagner, o sukcesy cywilizacji życia w Kanadzie, ale chciałbym serdecznie prosić o wyrazy solidarności z tą bohaterską obrończynią życia. Wysyłajmy do niej krótkie pocztówki, listy na adres więzienia, pokazując, że solidaryzujemy się z nią i pamiętamy o niej w naszych modlitwach. Ufamy, że jej bohaterska postawa i cierpienia przyniosą wspaniale rezultaty – mówił dr inż. Antoni Zięba.

Adres więzienia można znaleźć między innymi na stronie internetowej „Naszego Dziennika”:

Ms. Mary Wagner

Vanier Center for Women

Box 1040, 655 Martin St

Milton, ON, L9T, 5E6

Canada

Mary Wagner już po raz siódmy została pozbawiona wolności. Teraz w więzieniu oczekuje na wyznaczenie terminu kolejnego procesu. W poniedziałek 12 lutego będzie można solidaryzować się z Mary podczas pikiety w jej obronie.

Każdy może przyjść o godz. 12.00 przed ambasadę Kanady w Warszawie od strony ul. Pięknej.

Kanadyjskie prawo w żaden sposób nie chroni dzieci poczętych. Władze nie tylko prześladują Mary Wagner, ale też szykanują przedsiębiorców sprzeciwiających się tzw. aborcji. Rząd kanadyjski odmawia grantów organizacjom i firmom przeciwnym zabijaniu nienarodzonych.

TV Trwam News/RIRM

drukuj