Minister P. Czarnek złożył życzenia świąteczne dyrektorom szkół i nauczycielom

Najlepsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Niech czas Świąt Bożego Narodzenia pozwoli na dzielenie się miłością, radością i pokojem – napisał minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek do dyrektorów szkół i nauczycieli.

Rzecznik Ministerstwa Edukacji Narodowej Anna Ostrowska przekazała we, że minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek złożył za pośrednictwem Systemu Informacji Oświatowej życzenia świąteczne dyrektorom szkół i nauczycielom w całej Polsce.

„Szanowni Państwo, Dyrektorzy szkół i Nauczyciele, w imieniu własnym oraz kierownictwa Ministerstwa Edukacji Narodowej pragnę złożyć Państwu najlepsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Niech czas Świąt Bożego Narodzenia pozwoli na dzielenie się miłością, radością i pokojem” – napisał minister Przemysław Czarnek.

Dodał również podziękowania za zaangażowanie nauczycieli i dyrektorów w wspieraniu uczniów.

„Przyjmijcie również wyrazy wdzięczności za pomoc okazywaną uczniom i rodzicom w tym trudnym czasie. Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!” – dodał minister.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl