fot. PAP/Leszek Szymański

Min. Z. Ziobro zachęca do solidarności i wsparcia rodziny

Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zachęca do solidarności i wsparcia rodziny szczególnie w przypadającym w środę Narodowym Dniu Życia.

„Narodowy Dzień Życia, obchodzony dzięki uchwale Sejmu z 2004 r., pomaga budować szacunek dla życia ludzkiego, szczególnie dla osób najsłabszych. Ministerstwo Sprawiedliwości zachęca do solidarności i wsparcia rodziny, zwłaszcza gdy we współczesnym świecie podważane jest jej fundamentalne znaczenie” – napisał min. Zbigniew Ziobro na Twitterze.

Również w środę okazji Narodowego Dnia Życia odbędzie się spotkanie z udziałem Ministra Edukacji Narodowej Przemysława Czarnka z kierownikiem Fundacji Małych Stópek Marią Drąg oraz Justyną Walecz-Majewską, Prezesem Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Chorych „Hospicjum” w Puławach.

 

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl