Min. Jerzy Szmit podał się do dymisji

Wiceminister infrastruktury i budownictwa w rządzie Beaty Szydło – Jerzy Szmit podał się w  do dymisji.  Została już ona przyjęta przez premier. Jak poinformował były już wiceminister, powody podania się do dymisji są czysto osobiste.

Jerzy Szmit był odpowiedzialny za autostrady, drogi, transport drogowy i lotniczy. Na stanowisko został powołany w listopadzie 2015 roku. Ukończył studia na Wydziale Geodezji Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie oraz na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. W ławach poselskich zasiadał od 2011 roku, wcześniej był senatorem, radnym miasta Olsztyn, a także marszałkiem województwa warmińsko mazurskiego.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl