Min. Adamczyk o zapowiedzi ewentualnej rekonstrukcji rządu

Każdy z ministrów musi mieć świadomość, że pracuje do czasu, kiedy jego praca jest oceniana pozytywnie – tak minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk odniósł się dziś do zapowiedzi ewentualnej rekonstrukcji rządu.

O ewentualną zmianę w składzie rządu został zapytany w najnowszym numerze tygodnika „Sieci Prawdy” prezes PiS Jarosław Kaczyński. Odpowiedział, że trudno dziś ocenić, czy będzie duża zmiana, ale niewielkie są możliwe.

„Mogę powiedzieć tyle: w listopadzie, po dwóch latach, dokonamy oceny całego rządu i wówczas zapadną decyzje. Na razie – patrząc na ogólne wyniki – mogę powiedzieć: jest dobrze” – ocenił prezes PiS.

Andrzej Adamczyk odnosząc się dziś do tej zapowiedzi powiedział: „Każdy z ministrów musi mieć świadomość, że pracuje do czasu, kiedy jego praca jest oceniana pozytywnie”

„Mam nadzieję, że taka pozytywna ocena będzie dotyczyła wszystkiego tego, co robiłem wraz ze swoim zespołem, wraz z moimi zastępcami, dyrektorami departamentów, prezesami spółek, szefami instytucji, które współpracują z ministerstwem” – powiedział minister Adamczyk w radiowej Jedynce.

Komentując medialne spekulacje, że na stanowisku ministra infrastruktury i budownictwa może zastąpić go prezes PKP Krzysztof Mamiński, Andrzej Adamczyk powiedział: „Bardzo się cieszę ze współpracy z panem prezesem Mamińskim. Bardzo cieszę się, że z panem Andrzejem Bittelem (wiceministrem MiB – PAP) udało nam się przekonać pana prezesa Mamińskiego, żeby zajął się sprawą tej wielkiej kolei, bo był przecież dotychczas prezesem spółki PKP Przewozy Regionalne. Dziś jest prezesem Grupy”.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl