fot. mazowiecka.policja.gov.pl

Mazowieckie: Policja otrzymała zgłoszenie o niedźwiedziu na drodze; okazało się, że to pluszak

Policja w Grójcu (Mazowieckie) otrzymała informację, że na krajowej pięćdziesiątce leży niedźwiedź. Mundurowi, którzy udali się na miejsce, znaleźli leżącego na jezdni pluszowego misia. Teraz policjanci szukają właściciela zabawki, który być może tęskni za zgubionym pluszakiem.

Rzeczniczka grójeckiej policji nadkom. Agnieszka Wójcik poinformowała w piątek, że jedno z ostatnich zgłoszeń, jakie otrzymał z Centrum Powiadamiania Ratunkowego oficer dyżurny brzmiało: „Na pasie w kierunku Mszczonowa leży duże zwierzę. Według zgłaszającego prawdopodobnie niedźwiedź”.

Zwierzę miało leżeć w nocy na drodze krajowej nr 50 w miejscowości Witalówka i zagrażać bezpieczeństwu w ruchu drogowym.

„Policjanci jadący na miejsce zastanawiali się, czy na terenie powiatu grójeckiego kiedykolwiek przebywały niedźwiedzie, ale zgłoszenie potraktowali poważnie” – przekazała rzeczniczka.

Jak się okazało, mundurowi zastali na miejscu dużego pluszowego misia, który leżał na jezdni.

„Pluszak był trochę uszkodzony, ale metka przy uchu świadczyła o tym, że zabawka jest nowa” – dodała nadkomisarz.

Policjanci zabrali miśka do komendy, gdzie policjantka zajmująca się problematyką nieletnich naprawiła rozerwane futerko. Teraz policjanci z Grójca szukają właściciela bądź właścicielki zguby.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl