M. Wassermann: przesłuchanie Donalda Tuska jest przesądzone

Przesłuchanie b. premiera Donalda Tuska jest przesądzone, ale nie dlatego, że Michał Tusk powiedział, że razem z ojcem wiedzieli, że Amber Gold to „lipa” – powiedziała po zakończeniu środowego posiedzenia komisji śledczej jej szefowa Małgorzata Wassermann z Prawa i Sprawiedliwości.

Po zakończeniu środowego przesłuchania syna b. premiera pos. Wassermann była pytana przez z dziennikarzy jak skomentuje wypowiedź, że „obaj z ojcem wiedzieli iż Amber Gold to lipa” i czy to warunkuje przesłuchanie Donalda Tuska.

„Myślę, że przesłuchanie Donalda Tuska jest przesądzone i nie ma związku z tym, co powiedział dzisiaj Michał Tusk” – odpowiedziała.

Dodała, że przesłuchanie b. premiera wynika z faktu, że na czele tych instytucji, które bada komisja śledcza, stał właśnie szef rządu.

„I niezależnie kto byłby tym premierem, powinien stanąć przed komisją” – podkreśliła Małgorzata Wassermann.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl