Łódzkie: Strażacy odnaleźli 3,5-letniego chłopca

Policja i strażacy przez ponad dwie godziny poszukiwali 3,5-letniego chłopca w lesie w Starym Adamowie w powiecie zgierskim (woj. łódzkie). Dziecko odnaleźli strażacy – poinformował w wtorek późnym popołudniem mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

Policjanci i strażacy poszukiwali we wtorek 3,5-letniego chłopca – poinformował mł. bryg. Jędrzej Pawlak, rzecznik wojewódzkiej straży pożarnej.

Poszukiwania dziecka prowadzono w lasach powiatu zgierskiego (Łódzkie). Z powietrza teren patrolował śmigłowiec. Użyto psów tropiących.

„Dziecko późnym popołudniem znaleźli druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z miejscowości Bełdów Krzywa Wieś” – podał mł. bryg. Jędrzej Pawlak.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl