List pos. A. Sobeckiej w obronie prof. Aleksandra Nalaskowskiego

Decyzja Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu jest niewspółmierna do popełnionego czynu, jakim jest publikacja felietonu (prof. Aleksandra Nalaskowskiego – przyp. RIRM) wyrażającego krytyczne stanowisko wobec ideologii LGBT oraz narusza fundamentalną zasadę wolności słowa. Mając to na uwadze, zwracam się z apelem o zajęcie wspólnego stanowiska Klubu Radnych Prawo i Sprawiedliwość w Toruniu przeciwko tej decyzji – napisała w liście do Wojciecha Klabuna, przewodniczącego Klubu Radnych PiS w Toruniu, poseł na Sejm Anna Sobecka.

Poniżej całość listu:

Pismo do Pana Wojciecha Klabuna 12.09.19

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl