Poseł Anna Sobecka kieruje pytanie do rządu ws. imigrantów zarobkowych

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Anna Sobecka skierowała do Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbiety Rafalskiej interpelację poselską ws. imigrantów zarobkowych. Pojawiły się informacje, że resort prowadzi rozmowy ze stroną filipińską w sprawie podpisania dwustronnej umowy o zatrudnianiu pracowników.

„Już jesienią ma dojść do porozumienia z władzami Filipin w sprawie pozyskiwania przez polskie firmy pracowników. Wyborcy zwracają również uwagę na dużą liczbę pracowników sprowadzanych z Ukrainy. Przyjmowanie do Polski imigrantów zarobkowych budzi niepokój Polaków m.in. ze względu na kwestie bezpieczeństwa” – wskazuje Anna Sobecka.

Pełna treść pisma dostępna poniżej.

RIRM

 

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl