Likwidacja Amber Gold

Jest decyzja o likwidacji spółki Amber Gold Spółka. Komunikat w tej sprawie pojawił się dziś na stronie spółki. Firma zapewnia, że klientom należy się zwrot pełnej kwoty kapitału wraz z odsetkami.

 

Jak podaje komunikat, w dniu rozpoczęcia likwidacji zgodnie z Regulaminem depozytów towarowych Amber Gold wypowie wszystkim klientom obowiązujące umowy depozytów towarowych. O wypłacie środków firma będzie informować listownie. Jednocześnie od dziś zostają zamknięte wszystkie oddziały i punkty AG.

 

„W momencie to kwestia odpowiedzialności zarządu spółki działanie na szkodę spółki bądź zaciąganie zobowiązań, które przekraczają możliwości finansowe spółki. Mówiąc krótko oszukiwana na dużą skalę klientów”- powiedział poseł Przemysław Wipler.

 

Polityk PiS zwraca jednocześnie uwagę na ogromne zaniedbania polskich służb w tej sprawie.

 

„Miliardy zł, które wpłacimy jako podatnicy co rocznie na aparat wymiaru sprawiedliwości są to marnowane w dużej mierze pieniądze i jak przychodzi co do czego to obywatele są bezbronni bo nie mają możliwości dochodzenia sprawiedliwości nikt ich nie broni. My kiedyś w takich sytuacjach przy tak strasznej bierności państwa obywatele brali sprawy we własne ręce i to jest najkrótsza droga do samosądów, do różnego rodzaju tragedii” – dodaje poseł Przemysław Wipler.

 

Wypowiedź posła Przemysława Wiplera:


Pobierz Pobierz

 

 

Autor: RIRM / Źródło: Radio Maryja
drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl