fot. PAP/EPA

Legalizacja dewiacji w Irlandii

Irlandia opowiedziała się za legalizacją sodomii i zrównaniu jej z małżeństwami. Tak wynika z sondażowych wyników referendum jakie wczoraj odbyło się w Irlandii w tej sprawie.

Irlandia, jako pierwszy kraj na świecie, ogłosiła ogólnokrajowe referendum w sprawie zrównania dewiacyjnych związków homoseksualnych z małżeństwem kobiety i mężczyzny. W irlandzkiej konstytucji ma pojawić się zapis o tym, że małżeństwo to związek dwóch osób, bez rozróżnienia płci.

–  Chcemy wysłać wiadomość do całego świata i środowiska LGBT, młodych ludzi w Irlandii i na całym świecie – powiedział Aodhan O’Riordain, sekretarz stanu Irlandii ds. równości.

We wczorajszym referendum wzięło udział ponad 60% Irlandczyków. Według sondaży przedwyborczych dwie trzecie głosujących zgodziło się na degradację małżeństwa i rodziny. Irlandia ma bardzo długie i głębokie tradycje chrześcijańskie. Mimo to lewicowa propaganda doprowadziła do negatywnych zmian.

– Irlandia powoli schodzi po równi pochyłej w stronę degeneracji małżeństwa i degeneracji społeczeństwa – stwierdził dr Aleksander Stępkowski z Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris.

Już w 2010 roku w kraju zalegalizowano homoseksualne związki partnerskie. Dwa lata temu komisja do spraw konstytucyjnych opowiedziała się za zmianą konstytucji. Poprał ją jednogłośnie rząd.

– Mamy do czynienia z sytuacją, w której władza wypowiedziała wojnę społeczeństwu. Te scenariusze na pewno się powtórzą. Polska jest kolejna na liście – dodał dr Aleksander Stępkowski z Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris.

Wczorajsze referendum poprzedziła ogromna kampania w którą włączyły się wszystkie siły polityczne, sportowcy, tzw. celebryci, aktorzy i muzycy. Ci którzy się temu sprzeciwiali byli bardzo mocno piętnowani. Mimo to powstał ogromny ruch w obronie tradycyjnej rodziny.

Obecnie na świecie w 18 krajach, w tym w 13 w Europie, związki homoseksualne traktuje się na równi z małżeństwami.

 

TV Trwam News

drukuj