fot. https://twitter.com/Policja_KSP

KWP we Wrocławiu: dwóch policjantów w stanie krytycznym, w wyniku nocnego zdarzenia we Wrocławiu

W nocy z piątku na sobotę na terenie Wrocławia doszło do poważnego zdarzenia o charakterze kryminalnym, w wyniku którego dwóch funkcjonariuszy zostało hospitalizowanych, ich stan jest krytyczny –  poinformował asp. szt. Łukasz Dutkowiak, rzecznik KWP we Wrocławiu.

„W nocy na terenie Wrocławia doszło do poważnego zdarzenia o charakterze kryminalnym, w wyniku którego dwóch funkcjonariuszy zostało hospitalizowanych. Ich stan jest obecnie krytyczny i zagrażający życiu. Policjanci natychmiast podjęli intensywne czynności zmierzające do ustalenia jak największej ilości szczegółów pozwalających odtworzyć przebieg tego zdarzenia i tych zmierzających do zatrzymania osób mogących mieć z nim bezpośredni związek” – poinformował asp. szt. Łukasz Dutkowiak, rzecznik KWP we Wrocławiu, w komunikacie na stronie internetowej Policji Dolnośląskiej.

https://twitter.com/PolskaPolicja/status/1730834147722007022

Zaznaczył, że działania są nadal kontynuowane, a wykonują je funkcjonariusze policji z prokuratorami Dolnośląskiego Wydziału Zamiejscowego Prokuratury Krajowej we Wrocławiu.

https://twitter.com/PolskaPolicja/status/1730840164757340670

Poszukiwany Maksymilian Faściszewski został zatrzymany.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl