Krucjata Różańcowa: Zależy Ci na Polsce? Dołącz do nas!

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę zachęca do odmawiania różańca świętego. „Czy wiesz, że w Polsce rozpoczęła się narodowa Krucjata Różańcowa?” – czytamy w krótkim filmie promującym inicjatywę udostępnionym na serwisie Youtube.

„Nic tak bardzo nie jest nam potrzebne jak POKUTA i MODLITWA!” – podkreśla Krucjata Różańcowa za Ojczyznę na swojej stronie internetowej. Organizacja zachęca do przesyłania między sobą krótkiego filmu promującego modlitwę na różańcu oraz do umieszczania video na stronach www i portalach społecznościowych.

Tymczasem jutro po południu ulicami Poznania i Zamościa przejdą comiesięczne Pokutne Marsze Różańcowe. Poprzedzą je Msze św. za Ojczyznę w poznańskim Sanktuarium Bożego Ciała i w Kościele Rektoralnym pod wezwaniem św. Katarzyny w Zamościu. Więcej informacji na: www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl


RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl