By Ministerstwo Finansów - [1], Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=61570053

Krajowa Administracja Skarbowa zachęca do podjęcia pracy w swoich siedzibach  

Krajowa Administracja Skarbowa poszukuje chętnych do pracy. W całym kraju jest wolnych 200 etatów.

Szukasz pracy, która wymaga poświęcenia, ale też dostarcza wielu wrażeń? Zostań pracownikiem Krajowej Administracji Skarbowej.

– Tak naprawdę każdy może znaleźć u nas dla siebie miejsce pracy, która będzie  satysfakcjonująca. Ponadto będzie pozwalała na rozwijanie swoich zdolności i swoich umiejętności – powiedziała Małgorzata Spychała z Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu.

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej na co dzień zmagają się z przestępcami, którzy wymyślają coraz nowsze metody przemytu.

– Ludzie informują nas o różnych nieprawidłowościach. Najczęściej o nielegalnych automatach. Pojawiają się też informacje o nielegalnym tytoniu, papierosach i spirytusie, a także o nielegalnie sprowadzanych samochodach z zagranicy bez akcyzy – wskazał  funkcjonariusz Służby Celnej.

Dzięki służbie celników miliardy złotych pozostają w kasie państwa.

– Najczęściej jest to kontrola drogowa. Zatrzymujemy pojazdy i sprawdzamy, co przewożą. Nieraz są poważniejsze sprawy, które powodują, że adrenalina skacze – wyjaśnił funkcjonariusz.

Praca w Krajowej Administracji Skarbowej to także troska o bezpieczeństwo, przejmowanie narkotyków i innych zakazanych produktów.

– Jednym z zadań KAS jest zwalczanie nielegalnego prowadzenia gier na automatach. Efektem działań podejmowanych w tym obszarze są m.in. automaty zlokalizowane w magazynie – powiedział Krzysztof Adamczak ze Służby Celno-Skarbowa.

Początkujący funkcjonariusz KAS otrzymuje na rękę około 3 tys. zł. Kandydaci do służby muszą mieć przynajmniej średnie wykształcenie. Jednak mile widziane jest wyższe. Konieczna jest też nieposzlakowana opinia i dobry stan zdrowia.

– Wszystkie osoby zainteresowane naszym trwającym naborem zapraszam na naszą stronę na: wielkopolskie.kas.gov.pl – poinformowała Małgorzata Spychała.

W Wielkopolsce wolnych jest blisko 60 etatów. W całej Polsce to ponad 200 miejsc pracy.

TV Trwam News

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl