fot. twitter.com/kolodziejczak_m

Koniec koalicji Agrounii z Porozumienem

Agrounia Michała Kołodziejczaka i Porozumienie Magdaleny Sroki zerwało umowę koalicyjną. Współpraca zakończyła się po kilku miesiącach.  

W lutym liderzy Porozumienia i Agrounii podpisali wspólną deklarację ideową z postulatami obu ugrupowań. Już wtedy planowali wspólny start w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Dziś jednak mówią, że różni ich wiele.

Nie mogę dla dobra naszej organizacji dalej kontynuować takiej koalicji, która nie potrafi odciąć się do PiS-u. To jest środowisko, które chce stać w rozkroku – powiedział Michał Kołodziejczak.

Michał Kołodziejczak twierdzi, że Porozumienie ma twarz Jarosława Gowina, który sam nie wie, co chce robić. Nie potrafi rozliczyć się z przeszłością. Ponadto uważa, że jego ugrupowanie ciężko pracuje, aby osiągnąć sukces, czego nie można powiedzieć o koalicjantach.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl