Koncert Uwielbienia w Toruniu

Na Starym Rynku w Toruniu odbędzie się koncert pod hasłem: „Toruń uwielbia”.

Pomysł na koncert powstał z inicjatywy toruńskiej młodzieży, aby wielbić Boga śpiewem wychodząc na zewnątrz świątyń. Przewidziane są wystąpienia wielu muzyków m.in. zespołu Szir.

Chcielibyśmy, aby jak najwięcej osób mogło wspólnie z nami uwielbiać Chrystusa – powiedział Aleksander Sztramski, współorganizator koncertu „Toruń uwielbia” .

– Jest to pierwszy taki koncert organizowany na toruńskiej starówce. Będziemy mieli wspaniałych muzyków i śpiewaków. W czasie tego koncertu pragniemy publicznie uwielbiać naszego Boga. Zostaliśmy poruszeni tą miłością chcemy śpiewać na jego chwałę – mówi Aleksander Sztramski, współorganizator koncertu „Toruń uwielbia”.

Koncert Uwielbienia rozpocznie się o godzinie 15.00. na Starym Rynku w Toruniu.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl