fot. PAP/Leszek Szymański

Kolejny transfer polityczny z KO do ruchu Szymona Hołowni

Po raz kolejny wrze na opozycji. Paulina Hennig-Kloska zamieniła Koalicję Obywatelską na Polskę 2050 Szymona Hołowni.

O transferze Pauliny Hennig-Kloski z Koalicji Obywatelskiej do Polski 2050 media spekulowały już w ubiegłym tygodniu. Obok niej padało nazwisko innego polityka – Tomasza Zimocha. Na razie zostaje on jednak w Koalicji Obywatelskiej. Inną przyszłość wybrała ostatecznie Paulina Hennig-Kloska, o czym poinformowała w poniedziałek Polska 2050.

„Mamy przyjemność poinformować o włączeniu do Polski 2050 czworga nowych członków. Są to: posłanka Paulina Hennig-Kloska, radna Edyta Łongiewska-Wijas ze Szczecina, profesor Tomasz Sójka z Poznania i mecenas Patrycja Borkowska z Łodzi” – czytamy w komunikacie ruchu.

Paulina Hennig-Kloska to kolejny polityk, który zamienił Koalicję Obywatelską na Polskę 2050. Przed nią zrobili to: Joanna Mucha i Jacek Bury. Z kolei z Lewicy do ugrupowania Szymona Hołowni przeszła Hanna Gill-Piątek.

TV Trwam News

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl