Kolejne wyjazdowe posiedzenie rządu

W Krakowie odbędzie się dziś wyjazdowe posiedzenie rządu. To już kolejne odbywające się w tej formule posiedzenie Rady Ministrów. Premier Ewa Kopacz zapowiedziała, że w Małopolsce poruszy m.in. kwestię Światowych Dni Młodzieży, a także inwestycji hutniczego koncernu Arcelor Mittal Poland.

Na początku lipca koncern poinformował o wznowieniu przygotowań do remontu wielkiego pieca w krakowskiej hucie; wartość inwestycji ma wynieść w sumie ponad 500 mln zł.

To właśnie Małopolska jest ofiarą niespełnionych obietnic rządu PO – wskazuje poseł Andrzej Adamczyk z Krakowa.

Przypomnę chociażby standardowy program drogi S7 – północnej obwodnicy Krakowa. Obwodnic miast małopolskich. Realizacji pracy drogowej otwierającej Ziemię Sądecką na autostradę A4. To jest droga krajowa nr. 75. Można by wyliczać wiele. Dziś przyjeżdża premier polskiego rządu obiecywać kolejny raz, składać kolejne obietnice bez pokrycia – zaznacza poseł Andrzej Adamczyk.

Wcześniej wyjazdowe posiedzenia rządu odbywały się w Katowicach, Łodzi i Wrocławiu. Jeden z tygodników wyliczył, że jedno takie posiedzenie może kosztować ponad 300 tys. zł.  Warto przypomnieć, że przy okazji posiedzenia we Wrocławiu na jaw wyszło, że rząd wozi ze sobą meble, a dokładniej krzesła i stoły przy których obradują ministrowie.


TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl