fot. hotelkrasicki.pl

KO chce rozmawiać nt. podwyżek dla posłów i najważniejszych osób w państwie w luksusowym hotelu w Lidzbarku Warmińskim

Klub parlamentarny KO szykuje wyjazdowe posiedzenie w luksusowym hotelu. Rozmowy mają dotyczyć głosowania nad podwyżkami dla posłów i najważniejszych osób w państwie, które wywołało kryzys w Koalicji. Spotkanie zaplanowano 7 i 8 września w Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim.

Według niektórych polityków decyzja o zorganizowaniu posiedzenia klubu KO w tym miejscu jest zdumiewająca.

– W dobie szalejącego kryzysu i trudności finansowych bardzo wielu rodzin w Polsce, organizowanie wyjazdowego posiedzenia w miejscu, które jest znane z tego, że świadczy bardzo wysoki standard usług i jest w związku z tym bardzo drogie, wzbudza uzasadnione wątpliwości i uzasadnione zdziwienie. Sądzę więc, że władze platformy przemyślą tę decyzję i dojdzie do zmiany miejsca tego posiedzenia – ocenił Jan Maria Jackowski, senator PiS-u.

Niektórzy parlamentarzyści KO, np. senator Bogdan Zdrojewski, już zapowiadają, że nie wezmą udziału w obradach, bo po sprawie z podwyżkami dla polityków pobyt w ekskluzywnym hotelu może nie najlepiej się kojarzyć.

Były lider Koalicji Obywatelskiej Grzegorz Schetyna wskazał z kolei, że wszystkie reflektory będą skierowane na tamto miejsce, więc może to nie będzie ani dobry czas, ani dobre miejsce, żeby się spotkać i spokojnie porozmawiać.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl