Kandydat PiS na prezydenta Warszawy zaproponował wprowadzenie stuzłotowego miesięcznego biletu na całą komunikację miejską dla rodziny

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Warszawy Patryk Jaki proponuje stuzłotowy miesięczny bilet na całą komunikację miejską dla rodziny oraz bezpłatną komunikację dla posiadaczy karty Dużej Rodziny. 

To już czwarte zobowiązanie polityka Zjednoczonej Prawicy. Patryk Jaki akcentował na konferencji prasowej, że ta propozycja oznacza oszczędności dla warszawskich rodzin.

– To jest naprawdę bardzo poważna oferta. Jestem przekonany, że wiele osób skorzysta z tej oferty. Bilet na całą komunikację miejską – 100 złotych miesięcznie dla całej rodziny – będzie bardzo ciekawą ofertą dla dużej grupy ludzi, którzy do tej pory nie korzystali z komunikacji zbiorowej, a teraz będą mogli z niej skorzystać. Policzyliśmy, że jest to roczna oszczędność dla rodziny w wysokości nawet ok. 2800 zł, czyli rodzina może zaoszczędzić np. na przyszłe studia dla swoich dzieci – podkreślił Patryk Jaki.       

Patryk Jaki wskazywał też, że jego propozycja będzie stanowiła zachętę do korzystania z komunikacji miejskiej, co przełoży się na mniejsze korki w Warszawie oraz walkę ze smogiem.

Polityk podkreślił ponownie, że walczy o to, by wyrwać Warszawę z rąk mafii reprywatyzacyjnej.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl