K. Płażyński: Do wyborów idziemy z hasłem „Gdańsk naszych marzeń”

Do wyborów samorządowych idziemy z hasłem „Gdański naszych marzeń”; chcemy spełniać te małe i duże marzenia mieszkańców tego miasta – mówił na konwencji wyborczej PiS w Gdański kandydat Zjednoczonej Prawicy prezydenta miasta Kacper Płażyński.

Zaznaczył, że hasło powstało na podstawie rozmów z mieszkańcami Gdańska, którzy mówili o swoich problemach.

„Pora spojrzeć na te marzenia, są one bardzo niewymagające, ale mieszkańcy w Gdańsku nie są w stanie ich spełniać. My chcemy by łatwiej było spełniać marzenia i te duże i te małe” – mówił Kacper Płażyński.

Zapowiedział, że po wygraniu wyborów, w Gdańsku zostanie wybudowanych 10 żłobków, 5 przedszkoli. Jak dodał, nie można także zapomnieć o seniorach.

„Wybudujemy 10 domów dziennej opieki dla seniorów i osób, które wymagają rehabilitacji” – zadeklarował.

„Dziś takich domów seniora w Gdańsku nie ma” – zauważył.

Kandydat na prezydenta Gdański mówił także o wsparciu klubów sportowych oraz poprawie komunikacji.

„Prawo i Sprawiedliwość, nasi kandydaci, którzy przedstawiają inną jakość, inne spojrzenie na Rzeczpospolitą, również lokalną, idą również po zwycięstwo na Pomorzu” – powiedział polityk.

„Pokazujemy, że potrafimy zmieniać naszą ojczyznę na poziomie ogólnopolskim na lepsze, że dotrzymujemy obietnic. To bardzo ważne w polityce, bo do tej pory żaden rząd nie pokazał, że traktuje swoich wyborców poważnie, że mówi prawdę. Dlatego Prawo i Sprawiedliwość również na poziomie lokalnym, już po tych wyborach – wierzę głęboko – również na tej ziemi pokaże, że te małe ojczyzny też będzie zmieniać na lepsze” – zadeklarował Kacper Płażyński.

Zapewnił, że „to co różni nas wszystkich od naszych kontrkandydatów, jest to, że nie idziemy po zaszczyty, nie idziemy po władzę dla samej władzy”.

„My idziemy by tę rzeczywistość na prawdę zmieniać. Idziemy służyć Polakom” – oświadczył.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl