Już wkrótce warsztaty dla młodzieży w WSKSiM

W dniach 14-16 lutego (piątek-niedziela) w kampusie akademickim Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu odbędą się warsztaty dla młodzieży.

Spotkania przygotowywane są dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Młodzi ludzie uczestniczyć będą w zajęciach z zakresu dziennikarstwa, politologii, kulturoznawstwa, muzyki, aktorstwa oraz tańca, pod opieką specjalistów z Radia Maryja, Telewizji Trwam i Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej, a także świata kultury.

Uczestnicy będą mieli możliwość m.in. samodzielnej pracy z użyciem profesjonalnego sprzętu telewizyjno-radiowego, w postaci przygotowywania własnych materiałów telewizyjnych: „setek”, wywiadów, czy sond. Poszerzą także zakres swojej wiedzy na płaszczyźnie kultury i polityki. Sprawdzą się także w zajęciach tanecznych i muzycznych.

242 X 367

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl