fot. Tomasz Strąg

Jasna Góra: codziennie o godz. 20.00 Msza św. o ustanie epidemii

Przez wstawiennictwo Królowej Polski błagajmy Boga o zmiłowanie nad nami – wzywa przeor Jasnej Góry o. Marian Waligóra. Od piątku o godz. 20.00 w Sanktuarium Jasnogórskim odprawiana będzie dodatkowa Msza święta przed Cudownym Obrazem Matki Bożej o ustanie epidemii koronawirusa.

W komunikacie przekazanym przez biuro prasowe Episkopatu Polski o. Marian Waligóra podkreślił, że „w związku z zaistniałą sytuacją w naszej ojczyźnie i w świecie zachęcamy wszystkich wierzących do wspólnej modlitwy, do łączności duchowej przez media”.

Transmisja dostępna będzie na kanale YouTube dostępnym na stronach internetowych: www.jasnagóra.pl i www.episkopat.pl. Od poniedziałku do piątku ta Msza święta transmitowana będzie także w TVP3.

„Zachęcam do łączenia się z Jasną Górą, do modlitwy, do duchowej obecności przed Cudownym Obrazem Matki Bożej” – zaapelował przeor Jasnej Góry.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl