fot. PAP/Marcin Obara

J. Kopcińska: 15 lat w UE to czas pozytywnych przemian dla Polski i Polaków

15 lat w Unii Europejskiej to czas pozytywnych przemian dla Polski i Polaków; potrzebujemy Unii silnych, równych i wolnych narodów – oświadczyła rzecznik rządu Joanna Kopcińska. Dodała, że silna Polska to silna UE.

W środę przypada 15-sta rocznica przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

„15 lat w Unii Europejskiej to czas pozytywnych przemian dla Polski i Polaków oraz naszego zaangażowania w budowę wspólnoty europejskiej” – napisała na Twitterze rzecznik rządu.

Jak dodała, Unia „jest naszym wielkim zadaniem”.

„Potrzebujemy Unii silnych, równych i wolnych narodów. Silna Polska to silna UE” – podkreśliła Joanna Kopcińska.

1 maja 2004 r. do Unii Europejskiej dołączyło dziesięć państw; oprócz Polski były to: Cypr, Czechy, Estonia, Litwa, Łotwa, Malta, Słowacja, Słowenia i Węgry.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl