J. Kaczyński w Lublinie: Chcemy prowadzić politykę zrównoważonego rozwoju

Chcemy prowadzić politykę zrównoważonego rozwoju – mówił w sobotę prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński na konwencji regionalnej swej partii w Lublinie. Dodał, że PiS potrafi naprawiać system podatkowy i zbierać środki na prowadzenie tej polityki.

„Chcemy politykę zrównoważonego rozwoju prowadzić. Prawo i Sprawiedliwość pokazało, że potrafi zbierać środki, że potrafi naprawiać system podatkowy, że potrafi budować potężny budżet i dobrze go wykorzystywać” – zaznaczył Jarosław Kaczyński.

Jak podkreślił, do prowadzenia polityki zrównoważonego rozwoju potrzebna jest umiejętność współpracy miedzy samorządem i rządem.

„Czy te środki to wszytko? Nie to za mało. Mieć pieniądze to jeszcze za mało. Trzeba mieć też wolę i umiejętności. Ważną umiejętnością jest współpraca między samorządami różnych szczebli(…) między władzami gminnymi a władzami samorządowymi województwa i wreszcie ta bardzo ważna współpraca między władzami samorządowymi i rządowymi” – powiedział prezes Kaczyński.

„Umiejętność współdziałania jest tu też niesłychani istotna” – podkreślił.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl