J. Gowin: W gronie ministrów na pewno znajdzie się ktoś z Porozumienia

Podczas zapowiadanej rekonstrukcji rządu na pewno obok mnie, w gronie ministrów, znajdzie się ktoś desygnowany przez Porozumienie – zapowiedział w środę wicepremier, lider Porozumienia Jarosław Gowin.

Podczas rozmowy w Polsat News Jarosław Gowin pytany o zapowiedzianą na styczeń rekonstrukcję rządu przyznał, iż chciałby, aby „ta historia skończyła się jak najszybciej”. „Mam nadzieję, że dojdzie do tego zaraz po święcie Trzech Króli” – wskazał.

„Natomiast decyzje zależą od premiera Mateusza Morawieckiego. O ile wiem, tych decyzji w niektórych sprawach jeszcze nie ma” – dodał.

Wicepremier Gowin pytany, czy spodziewa się nominacji dla przedstawicieli Porozumienia stwierdził, że tak.

„Takie jest porozumienie wewnątrz obozu Zjednoczonej Prawicy. Na pewno obok mnie, w gronie ministrów, znajdzie się ktoś desygnowany przez Porozumienie” – powiedział Jarosław Gowin.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl