fot. PAP/EPA

Izrael otrzymał listę zakładników Hamasu, którzy mają zostać dziś uwolnieni

Rząd Izraela otrzymał listę zakładników przetrzymywanych przez Hamas w Gazie, którzy mają zostać dziś uwolnieni w ramach przedłużonego porozumienia o rozejmie – podało izraelskie radio wojskowe, powołując się na biuro premiera Izraela.

Nie podano liczby izraelskich zakładników, których Hamas ma dziś uwolnić, ale według serwisu informacyjnego Axios na liście znajduję się dziesięć osób.

Jak poinformował portal Times of Israel, rozejm, który pierwotnie, zgodnie z porozumieniem między rządem Izraela a Hamasem, miał obowiązywać do dzisiaj, został przedłużony o dwa dni, by umożliwić uwolnienie kolejnych około 20 zakładników.

PAP

drukuj
Tagi: , , , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl