IV Opoczyńskie Spotkanie Wigilijne

O godzinie 16 w Opocznie odbędzie się spotkanie wigilijne pod patronatem ks. bp. Henryka Tomasika. Spotkanie odbędzie się Miejskim Domu Kultury.

W programie organizatorzy przewidują orędzie i błogosławieństwo ks. bp. Piotra Turzyńskiego, a także występy zespołów z gminy Opoczno. Atrakcją wieczoru będzie montaż słowno-muzyczny w wykonaniu Jerzego Zelnika, Beaty Niedzielskiej oraz uczestników Festiwalu Kolęd i Pastorałek.

W trakcie spotkania odbędzie się kiermasz ozdób świątecznych, degustacja tradycyjnych potraw wigilijnych oraz przewidziana jest niespodzianka dla najmłodszych.

Organizatorami tego wydarzenia są poseł Robert Telus, Fundacja „Dar dla Potrzebujących”, Urząd Miejski w Opocznie, Starostwo Powiatowe, Miejski Dom Kultury, Ośrodek Pomocy Społecznej, parafie opoczyńskie.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl