fot. pixabay.com

Incydent na lotnisku Chopina w Warszawie, nikomu się nic nie stało, ruch nie został wyłączony

Na lotnisku Chopina w Warszawie doszło dziś rano do kontaktu dwóch samolotów. Zdarzenie było niegroźne, pasażerom nic się nie stało –  powiedziała Anna Dermont, rzecznik lotniska.

„Na lotnisku w Warszawie doszło do niegroźnego zdarzenia. Podczas kołowania boeinga 737 PLL LOT i prywatnej cessny 525 doszło do kontaktu tych dwóch samolotów” – przekazała Anna Dermont.

Zapewniła, że służby Lotniska Chopina „natychmiast zabezpieczyły miejsce zdarzenia. Samoloty odkołowały samodzielnie na stanowiska postojowe”.

„Ruch na lotnisku nie został wyłączony, a zdrowiu i życiu pasażerów nie zagrażało niebezpieczeństwo” – rzecznik.

O zdarzeniu, do którego doszło ok. godz. 9.00, pierwszy poinformował TVN Warszawa, powołując się na informację jednej z pasażerek, która zamieściła materiał wideo i zdjęcie na mediach społecznościowych, na których widać obie maszyny tuż po zetknięciu. Statecznik cessny ma nosić nosi ślady uszkodzeń.

PAP

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl