fot. flickr.com

IMGW: w dzień wyborów ma być ciepło i bez opadów

W niedzielę – dzień wyborów – ma być ciepło i pogodnie; w większości kraju temperatury osiągną 19-21 stopni C. Raczej nie należy spodziewać się opadów – wynika z prognoz IMGW.

Według prognoz w serwisie pogodynka.pl Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – PIB, niedziela w kraju ma być pogodna.

W większości kraju temperatury maksymalne wynieść mają 19-21 stopni C. Nieco chłodniej będzie nad północy kraju (18 stopni) i w Suwalskiem – ok. 15 stopni.

Zachmurzenie – według prognoz – ma być tego dnia małe lub umiarkowane. Nie przewiduje się opadów. Wiatr w większości kraju będzie słaby (4-5 km/h).

Nocami – z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek – temperatura spadnie do 11-14 stopni C.

Podobne prognozy dla Polski przedstawia norweski serwis pogodowy yr.no. Według brytyjskiego serwisu yourweather.co.uk zaś w części kraju możliwe są opady. Deszcz pokropić może m.in. w Wielkopolsce czy na Podlasiu (serwis podaje, że tam prawdopodobieństwo opadów wyniesie 30 proc.).

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl