„Ideologia LGBT i gender. Doświadczenia państw UE i polityka UE” – w poniedziałek otwarta debata w Krakowie

W poniedziałek 9 grudnia odbędzie się w Krakowie konferencja „Ideologia LGBT i gender. Doświadczenia państw UE i polityka UE”. Spotkanie poprowadzą posłowie do Parlamentu Europejskiego Beata Kempa oraz Patryk Jaki.

Konferencja zostanie zorganizowana w formie otwartej debaty i będzie poruszać zagadnienia związane z szerokorozumianą ideologią LGBT oraz gender. Inicjatywa rozpocznie się o godz. 11.00 na Uniwersytecie Papieskim Świętego Jana Pawła II w Krakowie.

Wśród gości znajdą się: ks. prof. Paweł Bortkiewicz, prof. Andrzej Nalaskowski, ks. prof. Dariusz Oko oraz redaktorzy Jacek Karnowski i Marcin Makowski.

dr Mirosław Boruta Krakowski/radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: , , , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl