fot. arch

Gender niszczy społeczeństwo

Ideologia gender to projekt przewrócenia porządku kulturowego  i społecznego. Jakiekolwiek próby wprowadzania tej ideologii przez polski rząd są niezgodne z polskim prawem i Konstytucją – powiedział ks. prof.  dr hab. Dariusz Oko, filozof i publicysta.

W propagowanie ideologii gender włącza się Rzecznik Praw Obywatelskich, który razem z Fundacją Trans-Fuzja, a także Radą Europy zorganizowali konferencje zatytułowaną „Europejskie standardy i dobre praktyki w zakresie korekty płci metrykalnej”. W spotkaniu uczestniczyli m.in. przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia, Resortu Sprawiedliwości, a także reprezentanci organizacji pozarządowych ze Szwecji i z Irlandii.

Ministerstwa te nie porozumiały się co do kształtu projektu ustawy dotyczącej tzw. korekty płci metrykalnej. Wątpliwości budzi, to kto powinien decydować o tym, że dana osoba jest transseksualna – sąd czy lekarze.

Ks. prof. dr hab. Dariusz Oko mówi, że sztucznie próbuje się wyolbrzymiać ten problem, by otworzyć szeroko drzwi dla ideologii gender.

– To kolejny krok w kierunku rozpowszechniania ideologii gender, doprowadzenia do jej absolutnego panowania u nas. Zapewne bierze się pewne ograniczone wypadki, kiedy trudno określić płeć danej osoby, ale to jest znikomy procent. To jest mniej niż jeden procent i robi się z tego problem ogólnospołeczny, który właściwie ma być takim taranem otwierającym drogę ideologii gender. Trzeba podkreślić, że wprowadzenie ideologii gender przez rząd jest sprzeczne z polskim prawem, także z programem politycznym. Gender to projekt zupełnego przewrócenia porządku kulturowego, społecznego. Pod tą wewnętrzną warstwą taką przyjemną, mówiącą o prawach kobiety, człowieka, którą właściwie każdy akceptuje ukrywa się twarde jądro, które jest rewolucją seksualną. To jest właściwie program pisany przez maniaków seksualnych – powiedział ks. prof. Dariusz Oko.

Ideologia gender to rewolucja seksualna maniaków seksualnych, trzeba więc uświadamiać społeczeństwo jakie niesie za sobą spustoszenie – alarmuje ks. prof. dr hab. Dariusz Oko.

– To rzecz niedopuszczalna. Trzeba mobilizować opinię społeczną przeciwko tego rodzaju działaniom. Są dobre szanse do tego. O własnych siłach w Polsce nie wygrały ideologie ateistyczne tj. nazizm i komunizm, które wygrały w Rosji i Niemczech – u nas musiały być wprowadzone na drodze przemocy, przy pomocy bagnetów, czołgów. Ideologii nazistowskiej i komunistycznej trzeba było uczyć Polaków w katowniach Gestapo i w katowniach UB, jednak to się nie udało, bo Polska jako szczególnie wierzący kraj jest uodporniona na ideologię. Tam, gdzie jest więcej wiary, jest mniej miejsca na ideologię. Musimy tylko wiedzieć co się dzieje, musimy się mobilizować i uświadamiać ludziom z czym mamy tutaj do czynienia – zwraca uwagę ks. prof. dr hab. Dariusz Oko.

Wypowiedź ks. prof. Dariusza Oko


Pobierz Pobierz

 

RIRM

drukuj