Gdańsk: konferencja „Aktualne wyzwania społeczne”

W Sali BHP Stoczni Gdańskiej o godz. 10.00 rozpocznie się konferencja pt. „Aktualne wyzwania społeczne”. Eksperci będą poruszać m.in. kwestię rewolucji genderowej.

Wśród zaproszonych prelegentów jest dr Gabriele Kuby, autorka licznych książek poświęconych tematyce gender, a także europoseł Marek Jurek.

– Zaprosiliśmy panią dr Gabriele Kuby, która zajmuje się m.in. tematyką rewolucji genderowej, rewolucji kulturowej, która ma na celu pomieszanie ważności sprawy płci w życiu człowieka. Stanowi ona zagrożenie dla bytu i rozwoju rodziny. Chcą też to działanie oprzeć o edukację w szkołach i przedszkolach, po to, żeby dzieci zatraciły swoją tożsamość płciową. Tym zagrożeniom kulturowym będzie poświęcona ta konferencja – mówi Jan Klawitter, prezes fundacji „Słowo”.

Gabriel Kuby od lat walczy z rewolucją genderową, przestrzegając przed jej zgubnymi skutkami dla rodziny. W Polsce wielokrotnie odbywały się jej konferencje poświęcone tej kwestii. Gabriele Kuby gościła również w WSKSiM w Toruniu.

RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl