fot. pixabay.com

GDDKiA ostrzega: śnieg i mgła utrudniają jazdę

Opady śniegu i mgła utrudniają w niedzielę jazdę kierowcom – ostrzega Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Na drogach może być też ślisko. IMGW wydał ostrzeżenia przed opadami marznącymi na południu i na wschodzie kraju.

GDDKiA ostrzega przed warunkami pogodowymi. Na terenie województw: małopolskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, łódzkiego, opolskiego, mazowieckiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, dolnośląskiego i lubuskiego jazdę mogą utrudniać opady śniegu lub śniegu z deszczem.

Ponadto w województwach: śląskim, małopolskim, lubelskim, łódzkim, opolskim, podkarpackim, wielkopolskim, mazowieckim i dolnośląskim widoczność ograniczać może mgła.

Na drogach może być też ślisko. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał alerty pierwszego przed opadami marznącymi, które mogą powodować gołoledź. Ostrzeżenia obowiązują w województwach: dolnośląskim, opolskim, śląskim, świętokrzyskim, małopolskim, podkarpackim, lubelskim, podlaskim i mazowieckim.

PAP

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl