fot. twitter.com/USAmbPoland

G. Mosbacher: Modlę się o jak najszybszy powrót do zdrowia prezydenta Dudy

Modlę się o jak najszybszy powrót do zdrowia prezydenta Andrzeja Dudy, życzę dużo siły – napisała na Twitterze ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher zwracając się do Dudy, który jest zakażony koronawirusem.

Rzecznik prezydenta Błażej Spychalski poinformował dziś rano, że prezydent Duda miał test na koronawirusa i wynik jest pozytywny.

Na Twitterze życzenia szybkiego powrotu do zdrowia przekazała amabasador USA w Polsce.

„Modlę się o jak najszybszy powrót do zdrowia pana prezydenta Andrzeja Dudy. Życzę Panu Prezydentowi dużo siły” – napisała Mosbacher.

Szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski przekazał w radiowej „Trójce”, że prezydent Duda w piątek późnym wieczorek otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa i przebywa teraz w domowej izolacji. Szczerski dodał, że prezydent czuje się dobrze, nie miał objawów zakażenia i wszystko na razie przebiega bardzo łagodnie.

W związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa u prezydenta Dudy na kwarantannę udał się jego rzecznik Błażej Spychalski.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl