fot. pixabay.com

Fundacja Życie i Rodzina zbiera podpisy pod petycją „Nie dla traktatu pandemicznego WHO”

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ma uzyskać większą kontrolę i uprawnienia do walki z pandemią. Takie są oficjalne założenia prac nad nowym międzynarodowym traktatem antypandemicznym. Założenia traktatu to tak naprawdę chęć do zwiększenia totalnej kontroli społeczeństw, ich życia i pracy. Największymi beneficjentami traktatu będą wielkie firmy farmaceutyczne, a nie ludzie.

WHO to organizacja, która wiele razy pokazywała swoją niekompetencję i nieumiejętność radzenia sobie z problemami.

WHO wielokrotnie opowiadało się za tzw. aborcją, promuje ideologię gender oraz inne nienaukowe oraz sprzeczne z naturą zjawiska. Światowa Organizacja Zdrowia podobnie robiła ze szczepionkami na COVID-19, które mają związki z tzw. aborcją i biznesem aborcyjnym.

Wystarczy przypomnieć fakt, że WHO przeceniała znaczenie szczepionek na COVID-19, nachalnie promując je na całym świecie, jednocześnie deprecjonując wartość naturalnego nabywania odporności oraz leczenia choroby środkami medycznymi.

Link do podpisów: https://twojepetycje.pl/petycja/nie-dla-traktatu-pandemicznego-who/

Poniżej udostępniamy pełną treść petycji.

***

Szanowny Panie Premierze!

Z wielkim niepokojem przyjmuję wieści o pracach nad międzynarodowym traktatem pandemicznym, który miałby wzmocnić uprawnienia Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) rzekomo w celu lepszego przeciwdziałania skutkom przyszłych pandemii.

„1 grudnia 2021 r. 194 członków Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) porozumiało się co do rozpoczęcia procesu redagowania i negocjowania konwencji, umowy lub innego międzynarodowego instrumentu na podstawie konstytucji Światowej Organizacji Zdrowia, by poprawić profilaktykę, gotowość i reakcję pandemiczną ”- czytamy na oficjalnej stronie Rady Europy.

Chcę przypomnieć, że WHO wielokrotnie pokazywała swoją niekompetencję i nieumiejętność radzenia sobie z problemami, niezależnie czy posiada odpowiednie uprawnienia czy też nie. Argumentem przemawiającym za ODRZUCENIEM wszelkich propozycji rozszerzenia uprawnień WHO jest fakt, że wielokrotnie opowiadała się ona za aborcją, promowała ideologię gender oraz inne nienaukowe i sprzeczne z naturą zjawiska.

Założenia traktatu, to tak naprawdę ubrana w piękne słowa chęć do zwiększenia totalnej kontroli społeczeństw, ich życia i pracy. Największymi beneficjentami takiego traktatu będą wielkie firmy farmaceutyczne, a nie ludzie.

Dlatego ja, jako obywatel Polski, nie daję zgody na negocjowanie i zawieranie tego porozumienia! Będę też uważnie przyglądać się co Pan i Pana rząd zrobicie z tą sprawą,

Z poważaniem…..

Fundacja Życie i Rodzina

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl