fot. YouTube.com/Bractwo Małych Stópek

Fundacja Małych Stópek zachęca do oddawania krwi

Zbiórka krwi do tej pory, organizowana była w ramach akcji, poprzedzającej szczeciński Marsz dla Życia. W obecnej sytuacji, kiedy marsz został odwołany, krew wciąż jest potrzebna.

Prezes Fundacji Małych Stópek, ks. Tomasz Kancelarczyk zachęca, aby również w ten sposób, pomóc w walce z pandemią koronawirusa.

– Pewnie zastanawiasz się, jak możesz pomóc w walce z koronawirusem? Bardzo prosto – wystarczy, że oddasz krew dla ratowania życia, bo jak nie Ty, to kto? – wyjaśnia ks. Tomasz Kancelarczyk.

– W trakcie oddawania krwi, zrób sobie zdjęcie i wyślij na poniższy adres e-mail, najlepiej z podaniem adresu pocztowego, na który prześlemy Tobie specjalny, unikatowy brelok – dodaje kapłan.

Fundacja zachęca do wysłania potrzebnych informacji, na adres e-mail: [email protected], a także przypomina o wciąż aktualnej zbiórce na respiratory do szpitali. Wsparcie można zrealizować, klikając w link: https://dlazycia.info/darowizna

https://www.facebook.com/FundacjaMalychStopek/posts/2834512706662069?__tn__=-R

 

Anna Pleskot, Fundacja Małych Stópek/radiomaryja.pl

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl