Fundacja Małych Stópek przygotowała aktualizację aplikacji „Adoptuj Życie”

Wyczekiwana aktualizacja aplikacji „Adoptuj Życie” na system Android jest już w użytku. Fundacja Małych Stópek zachęca do jej zainstalowania i jednocześnie włączenia się w grono modlących się za nienarodzonych.

Jak podkreśla grafik Fundacji Małych Stópek Adrian Perec, aplikacja posiada wiele dodatkowych elementów.

Użytkownicy mogą w niej znaleźć m.in. animacje dzieci, które są interaktywne. Wystarczy dotknąć dziecko i zobaczymy natychmiastową reakcję – wskazuje Adrian Perec.

Pasek pokazujący stan Duchowej Adopcji jest również interaktywny. Przewijanie do poprzednich dni jest teraz dużo łatwiejsze. Wprowadziliśmy także drugą płeć, która jest losowo wybierana przy rozpoczęciu korzystania z aplikacji. Ponadto został wprowadzony język ukraiński – dodaje grafik.

Aplikacja „Adoptuj Życie” jest zoptymalizowana. Waży zaledwie 30 mb – to o połowę mniej od poprzedniej wersji. Przy kolejnych aktualizacjach Fundacja Małych Stópek planuje dodać opcję wyboru innych języków. Więcej informacji można uzyskać na specjalnym funpag’u, poświęconym modlitwie za nienarodzonych i mobilnej aplikacji [zobacz]. 

Aplikacja „Adoptuj życie” to mobilny asystent osób, które podjęły modlitwę „Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego” [czytaj więcej]   Projekt powstał, aby w sposób nowoczesny i prosty poszerzać świadomość o faktach dotyczących rozwoju prenatalnego człowieka oraz przypominać o codziennej modlitwie, a także wzmacniać więź między modlącym się, a dzieckiem poprzez spersonalizowane wiadomości.

Anna Pleskot/RIRM

drukuj