FMS: Zostań twarzą Marszu dla Życia! 

Fundacja Małych Stópek zachęca do przesłania zdjęć portretowych, z których zostanie stworzona mozaika ukazująca nowonarodzone dzieciątko oraz napis zapraszający na tegoroczny Marsz dla Życia w Szczecinie. Przygotowana grafika będzie widoczna na plakatach, bilbordach oraz w internecie, a jej celem jest promocja wartości każdego ludzkiego życia.

Anna Piotrowska, rzecznik prasowy Fundacji Małych Stópek, podkreśliła, że pojawienie się m.in. na szczecińskich bilbordach jest możliwe dla każdego.

– Nie trzeba być żadnym aktorem czy celebrytą, tylko po prostu Obrońcą Życia, dla którego jest ono cenną wartością. Bo kto lepiej niż Obrońca Życia może zareklamować udział w radosnej manifestacji, w której podkreślona jest godność i wartość ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci? – powiedziała Anna Piotrowska.

Jak dodaje rzecznik Fundacji, nie trzeba być ze Szczecina, by móc wziąć udział w akcji.

– Liczy się wspólny cel, który przecież łączy Marsze dla Życia w całej Polsce, dlatego niech zobaczą, jak wielu nas jest – zaznaczyła Anna Piotrowska.

Szczegółowe informacje na temat akcji dostępne są na stronie internetowej Fundacji Małych Stópek: www.dlazycia.info/mozaika. Dzięki specjalnej platformie, każdy wysyłający zdjęcie stanie się częścią grafiki, zapraszającej na szczeciński Marsz dla Życia.

Marsz dla Życia odbędzie się 15 kwietnia i przejdzie głównymi ulicami Szczecina pod hasłem ,,Piękni od poczęcia”. To już 16 manifestacja pro-life, która zrzesza Obrońców Życia z Polski i z zza granicy.

Anna Pleskot/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl