fot. sxc.hu

Feministyczna organizacja instruuje kobiety

Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, lewacka i feministyczna organizacja, instruuje kobiety jak zabić nienarodzone dziecko.

Feministki opracowały dwa podręczniki. Federacja podkreśla, że zrobiła to w związku z ostatnimi doniesieniami o coraz częstszych przypadkach stosowania przez lekarzy klauzuli sumienia. Przedstawiciele wspomnianej organizacji podkreślają, że „klauzula sumienia nie może być stosowana przez wszystkie szpitale, oraz że lekarz co do zasady nie ma prawa do powoływania się na swój światopogląd i odmowy wypisania recepty na środki antykoncepcyjne na tej podstawie”.

Mariusz Dzierżawski, członek Rady Fundacji Pro-Prawo do Życia podkreśla, że są to podręczniki zabijania. Zwraca uwagę, że żyjemy w czasach kiedy ludzie, których celem jest zabijanie na masową skalę i pozbawianie zdrowia kobiet, działają legalnie. Konieczne jest powstanie ruchu społecznego broniącego wartości.

Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, powinna się nazywać „na rzecz zabijania dzieci i ubezwładnienia kobiet” – więc te organizacje spotykają się z poparciem rządu. Premier spotyka się ze zwolennikami zabijania i trucia kobiet i to, co możemy zrobić to jest taka odpowiedź obywatelska, ponieważ państwo nie wypełnia swoich zadań, nie strzeże życia i zdrowia ludzkiego. To obywatele muszą wziąć sprawy w swoje ręce – powiedział Mariusz Dzierżawski

Dyskusja na temat klauzuli sumienia rozgorzała w ostatnim czasie m.in. w związku ze sprawą prof. Bogdana Chazana, dyrektora miejskiego Szpitala im. Św. Rodziny w Warszawie.

Profesor odmówił – powołując się na klauzulę sumienia – wykonania tzw. aborcji. Nie zgadzając się na zabicie dziecka, obecnie jest poddawany nagonce przez środowiska lewackie i media mainstreamowe.

RIRM

drukuj