fot. PAP/Radek Pietruszka

E. Witek: Pomóżmy zrealizować ambitny plan dla Polski, 28 czerwca zagłosujmy na A. Dudę

Pomóżmy prezydentowi zrealizować ambitny plan dla Polski, dla nas i następnych pokoleń, 28 czerwca zagłosujmy na Andrzeja Dudę – napisała marszałek Sejmu Elżbieta Witek.

Andrzej Duda spotkał się dziś z mieszkańcami Stalowej Woli; mówił, że plan na najbliższe lata, to plan wielkich inwestycji strategicznych, takich jak Centralny Port Komunikacyjny czy przekop Mierzei Wiślanej.

„Pomóżmy Panu Prezydentowi zrealizować ten ambitny plan dla Polski. Dla nas i następnych pokoleń. 28 czerwca zagłosujmy na Andrzeja Dudę” – napisała na Twitterze Witek.

Prezydent przekonywał, że chce, aby Polska czerpała swoją siłę z tradycji opartej na chrześcijaństwie i jednocześnie tradycji, która „każe nam myśleć nowocześnie”.

„Dlatego plan na te najbliższe lata to jest przede wszystkim plan wielkich inwestycji strategicznych po pierwsze wielkich inwestycji strategicznych, o których ostatnio mówimy, które będą kołem zamachowym naszej gospodarki i nie tylko wyprowadzą nas z kryzysu, ale przede wszystkim poprowadzą nas drogą rozwoju przez najbliższe lata” – mówił w sobotę prezydent.

Jako pierwszą z tych inwestycji wymienił Centralny Port Komunikacyjny, który – jak ocenił – przyczyni się do umocnienia miejsca Polski „w przestrzeni europejskiej”. Jako drugą inwestycję wymieniał przekop Mierzei Wiślanej. Duda ocenił, że jest to inwestycja kwestionowana, ponieważ „nie jest w smak różnym interesom, także zagranicznym”.

PAP

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl