fot. o. Dawid Wilczyński CSsR

Dziś zakończy się coroczne spotkanie Kół i Biur Przyjaciół Radia Maryja w Toruniu

Coroczne spotkanie Kół i Biur Przyjaciół Radia Maryja w Toruniu było czasem wymiany myśli i doświadczeń, pogłębiania współpracy, integracji oraz wzrostu intelektualnego.

Spotkanie rozpoczęło się w piątek. W jego trakcie przyjaciele naszej rozgłośni spotykali się z ojcami posługującymi w Radiu Maryja, w tym z o. dr. Tadeuszem Rydzykiem CSsR. W programie były również wspólna modlitwa czy warsztaty medialne.

– To również czas formacji, ponieważ żeby ewangelizować, to trzeba się przede wszystkim umocnić: modlitwą, spotkaniem z Panem Jezusem. Spotkanie Kół i Biur Przyjaciół Radia Maryja to czas kompetentnego zdobywania wiedzy, umiejętności. Podczas tegorocznego spotkania postawiliśmy akcent na trzy rzeczywistości: warsztat radiowy, warsztat informatyczny oraz warsztat medialny – wskazał o. Dawid Wilczyński, redemptorysta posługujący w Radiu Maryja, opiekun Kół i Biur Przyjaciół Radia Maryja.

Trzydniowe spotkanie Kół i Biur Przyjaciół Radia Maryja w Toruniu zakończy się dziś po południu. Ostatnim jego punktem będzie Msza św. w sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II pod przewodnictwem o. dr. Tadeusza Rydzyka CSsR, Dyrektora Radia Maryja.

Koła i Biura Przyjaciół Radia Maryja wspierają misję ewangelizacyjną naszej rozgłośni. Ich spotkania w Toruniu odbywają się corocznie i mają charakter modlitewno-formacyjny.

RIRM

drukuj