fot. Tomasz Strąg

Nowe technologie w Radiu Maryja

Radio Maryja idzie za postępem technologicznym. Radiowe studio przeszło całkowitą modernizację, a wdrożone rozwiązania pozwalają na realizację programów na najwyższym poziomie. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie Rodzina Radia Maryja.

Nowa reżyserka, konsoleta i wymiana toru emisyjnego na całkowicie cyfrowy – to tylko część z wdrożonych modernizacji.

– Zmieniliśmy to wszystko, co wybudowaliśmy w 1999 roku. W reżyserce i w studiach rozpoczęliśmy pracę i emisję naszego programu. Minęło trochę czasu, więc wypadało, aby coś zmienić – podkreślił o. Grzegorz Moj CSsR.

Potrzeby – wraz z rozwojem radia – są coraz większe, dlatego wymieniona została cała sieć. Te zmiany nie byłyby możliwe, gdyby nie rodzina Radia Maryja.

– Dzięki pomocy i ofiarom naszych słuchaczy, mogliśmy to uczynić, sprostać temu wszystkiemu, co przynosi nowy czas – wskazał o. Grzegorz Moj CSsR.

Radio Maryja jako rozgłośnia katolicka oferuje w swym programie wspólną modlitwę, liczne transmisje z najważniejszych wydarzeń z życia Kościoła i ojczyzny. To także bogata oferta publicystyczna, informacje o najważniejszych wydarzeniach z kraju i ze świata, audycje dla dzieci, dobra muzyka, lektury. A to wszystko przy współudziale radiosłuchaczy.

TV Trwam News/RIRM

drukuj