Dziś zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami

Jak informuje IMGW, północna połowa Europy jest w zasięgu rozległego niżu znad Morza Norweskiego, południowe rejony kontynentu znajdują się pod wpływem wyżu.

Polska jest w zasięgu niżu znad Morza Norweskiego, w strefie ciepłego frontu atmosferycznego. Z południowego zachodu będzie napływać ciepła, polarno-morska masa powietrza.

W niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami przelotne opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu, wysoko w górach opady śniegu. Lokalnie możliwe burze.

Temperatura maksymalna od 2 do 7 st. C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 70 km/h, wysoko w górach początkowo do 100 km/h, południowo-zachodni i zachodni. W górach zawieje i zamiecie śnieżne.

W Warszawie w niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady, głównie deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna 5 st.C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do około 60 km/h, zachodni.

PAP/RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl