Duda: „Godne życie w bezpiecznej Polsce”

„Godne życie w bezpiecznej Polsce”to nowe hasło wyborcze kandydata PiSu na prezydenta Andrzeja Dudy. Zaprezentował je dzisiaj sztab wyborczy.

Poseł Marcin Mastalerek powiedział, że jest to hasło skierowane do Polaków, o Polakach i  jest wynikiem spotkań Andrzeja Dudy z wyborcami w powiatach.

Rzecznik PiS-u nawiązał także do ostatniego hasła kampanii prezydenta Bronisława Komorowskiego: „Rozstrzygnijmy wybory w pierwszej turze”.

Sztab Bronisława Komorowskiego zaprezentował hasło o Bronisławie Komorowskim, bowiem jak inaczej można powiedzieć o haśle: „Rozstrzygnijmy wybory w pierwszej turze”. Komorowski skupia się na sobie samym. Przedstawił hasło, które dotyczy samego siebie to jest jakaś kpina. Hasło, które będzie hasłem finału kampanii Andrzeja Dudy, mówi o Polakach, do Polaków i jest wynikiem ćwierć tysiąca powiatów, które odwiedził Andrzej Duda. Hasło Andrzeja Dudy: „Godne życie w bezpiecznej Polsce” – powiedział poseł Marcin Mastalerek.

Dziś do PKW trafi pismo podpisane przez wiceprezes PiS-u Beatę Szydło, by komisja wyborcza przyjrzała się hasłu urzędującego prezydenta.

Według prezesa PiS-u Jarosława Kaczyńskiego, hasło może być skierowane do komisji wyborczych, a nie do wyborców.

Sekretarz PKW Beata Tokaj powiedziała, że komisja zajmie się apelem prezesa PiS, jeśli wpłynie w tej sprawie oficjalne pismo.

RIRM

drukuj
Tagi:

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl