fot. Pixabay.com

Centrum Nowe Życie może pochwalić się setnym poczęciem. To dowód na działanie NaProTechnologii

NaProTechnologia już od lat pomaga małżeństwom zmagającym się z niepłodnością. Jedynym ośrodkiem leczący tą metodą w województwie kujawsko-pomorskim jest Centrum Nowe Życie.  Dotychczas z pomocy bydgoskiego Centrum skorzystało kilkaset par. Już u stu z nich zdiagnozowano i wyleczono przyczynę niepłodności.

„Chcielibyśmy serdecznie podziękować za okazane wsparcie. Nasz synek urodził się zdrowy” – napisali szczęśliwi rodzice „setnego dziecka”.

Centrum Nowe Życie w Bydgoszczy może się poszczycić wieloma takimi historiami rodziców, którzy po wielu latach mogli doczekać się upragnionego potomstwa. Wielu z nich boryka się z tym problemem samemu i to czasami przez wiele lat, a widok mam czy ojców spacerujących ze swoimi pociechami sprawia im ból i poczucie niesprawiedliwości. Doświadczenia  doskonale znane są założycielkom Centrum Nowe Życie w Bydgoszczy – Agnieszce Remus i Carine Straz-Rambowicz. Na stronie ośrodka dzielą się swoimi historiami.

„Kilka lat temu… marzyłyśmy o tym, by być w ciąży, ze wzruszeniem spoglądałyśmy na mamy, które tuliły w swoich ramionach ukochane dzieciątka, podczas gdy odbywałyśmy kolejne lekarskie wizyty, które stawały się coraz bardziej męczące, a narastająca irytacja spowodowana brakiem solidnej diagnostyki oddalała nas od celu… i kiedy tradycyjne leczenie zawiodło i wszystko wydawało się stracone, pojawiła się NaProTechnologia” – czytamy na stronie Centrum.

Jak same mówią, wtedy zaczęła się prawdziwa medycyna.

„Medycyna, która szuka przyczyn niepłodności, obejmująca diagnostykę i leczenie zarówno kobiety, jak i mężczyzny, stała się drogą do spełnienia naszego marzenia – bycia mamą” – zaznaczyły założycielki.

Agnieszka Remus i Carine Straz-Rambowicz podkreślają, że trudne, ale zarazem piękne doświadczenie niepłodności, które stało się ich udziałem, obudziło w nich potrzebę podzieleniem się szczęściem.

„W kwietniu 2018 roku założyłyśmy pierwsze w regionie Centrum Nowe Życie zajmujące się kompleksowym i przyczynowym leczeniem niepłodności oraz innych schorzeń ginekologicznych z wykorzystaniem NaProTechnologii. Szacunek do życia ludzkiego, a także indywidualne podejście do każdego zostały postawione na pierwszym miejscu” – napisały założycielki na stronie Centrum Nowe Życie w Bydgoszczy.

Od tego momentu na świat przyszły dzieci, które są cudem dla swoich rodziców, a ci pełni wdzięczności dzielą się swoimi historiami. Na stronie Centrum można wiele z nich przeczytać.

„Jesteśmy małżeństwem od przeszło czterech lat, o upragnione potomstwo staraliśmy się trzy lata. Zanim zdecydowaliśmy się na NaProTechnologię,  mieliśmy za sobą bezskuteczne tradycyjne leczenie u ginekologa, które po przeszło roku zakończyło się propozycją inseminacji. Postanowiliśmy zawierzyć Bogu i zacząć raz jeszcze od zera, tym razem z NaProTechnologią. Początkowo byliśmy nieufni i sceptyczni, zawiedzeni poprzednim leczeniem, dlatego niespodziewany sukces już po półrocznej terapii (trzy miesiące od włączenia właściwego leczenia) bardzo nas zaskoczył. Dziś z radością,  oczekując na narodziny naszego synka, dziękujemy Bogu, że postawił na naszej drodze właściwych ludzi” – to jedna z takich historii o szczęśliwym zakończeniu, którym podzieliła się Agata i Dawid.

W Polsce działa wiele ośrodków leczenia niepłodności i są dostępne na stronie Fundacji W Trosce o Płodność.

NaProTechnologia to naturalna i skuteczna metoda leczenia niepłodności, która powstała w odezwie na Encyklikę Pawła VI. Jej głównym twórcą jest prof. Thomas W. Hilgers, amerykański profesor i lekarz, który otrzymał od św. Jana Pawła II szczególne błogosławieństwo, ale także wieloletnie wsparcie finansowe w celu rozwijania i promocji swojego działa.

Centrum Nowe Życie/marsz.info/radiomaryjna.pl

 

drukuj
Tagi: , ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl