Bydgoszcz: darmowe badania i porady dot. nadciśnienia tętniczego

W najbliższy piątek w Bydgoszczy odbędzie się akcja profilaktyczna – zapytaj farmaceutę, nadciśnienie tętnicze”. Cel jest jasny – to kształtowanie świadomości społecznej na temat chorób związanych z nadciśnieniem.

4 marca w godzinach od 10.00 do 16.00 w budynku wydziału farmaceutycznego Kolegium Medium UMK w Bydgoszczy każdy chętny będzie mógł wykonać pomiar ciśnienia tętniczego krwi, pomiar glukozy we krwi, pomiar BMI, analizę składu ciała oraz otrzyma niezbędne porady farmaceutów.

Wszystko to w ramach akcji „zapytaj farmaceutę, nadciśnienie tętnicze” organizowanej przez Młodą Farmację. Dzięki tego typu inicjatywom wzrasta świadomość społeczna w zakresie opieki, prewencji i edukacji pacjenta.

TV Trwam News/RIRM

drukuj
Tagi: ,

Drogi Czytelniku naszego portalu,
każdego dnia – specjalnie dla Ciebie – publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła i naszej Ojczyzny. Odważnie stajemy w obronie naszej wiary i nauki Kościoła. Jednak bez Twojej pomocy kontynuacja naszej misji będzie coraz trudniejsza. Dlatego prosimy Cię o pomoc.
Od pewnego czasu istnieje możliwość przekazywania online darów serca na Radio Maryja i Tv Trwam – za pomocą kart kredytowych, debetowych i innych elektronicznych form płatniczych. Prosimy o Twoje wsparcie
Redakcja portalu radiomaryja.pl